Бренд: AEG
Краток опис: AEG LFR61944BE, Машина за перење со црна врата, INVERTER PERM...
Достапност:
Шифра: 76669
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 37,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

34,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 1,459 Ден.
48 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 730 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
AEG LFR61944BE, Машина за перење со црна врата, INVERTER PERMANENT MAGNET MOTOR, Голем ЛЦД Дисплеј, 9кг капацитет, 1400 вртежи, Pro sense систем - одредување на времето и интензитетот на сушење според количината и видот на алишта, TIMESAVE PLUS опција која го намалува циклусот на перење до 2 пати, Хигиенски програм со Swissatest кој ги отстранува 99.99% сите бактерии и вируси, MIXLOAD 69 перење на микс алишта за само 69 минути, Брз програм - 3кг за 20 минути, Опција за додавање алишта Pause & Add – 10 min, Gentle Care барабан, 3 делови за прашок, Woolmark Blue сертификат за нежни алишта, Тајмер, Состав на испирање без пена, Автоматско исклучување, Aqua Control сензор за заштита од поплава, Заклучување од деца, Бучност 50db до макс 76db, Нова А енергетска класа, Димензии 85x60x63.1 цм
WiFi/Smart Не
Боја Бела
Број на вртежи 1400
Дисплеј Да
Капацитет 9кг
Тип на мотор Инвертер
Тип на уред Предно полнење