Бренд: SETEK INTEL
Краток опис: Конфигурација INTEL GAMER OBERON , - Процесор Intel i5-1140...
Достапност:
Шифра: 57352
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 29,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

27,999 Ден.
12 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 2,334 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 1,167 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Конфигурација INTEL GAMER OBERON , - Процесор Intel i5-11400F 2.6 GHz up to 4.6 GHz , Матична плоча ASUS PRIME H510M-K, Графичка карта AFOX AMD Radeon RX550 8GB GDDR5, Рам Меморија Kingston 16GB 3200MHz DDR4, Диск Kingston 1TB NV2 NVMe PCIe SSD , MODECOM OBERON PRO LE Gaming Case + Logic 600W Real Power Supply
Графичка Картичка nVidia
Процесор i5
РАМ Меморија 16GB
Тип на Диск SSD
Тип на Конфигурација GAMING