Бренд: INDESIT
Краток опис: INDESIT DSIE 2B19, Целосно Вградна машина за миење садови, 10 ко
Достапност:
Шифра: 73012
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Онлајн цената важи само за купување преку веб страната на Сетек се од техника.
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
INDESIT DSIE 2B19, Целосно Вградна машина за миење садови, 10 комплети, 45цм, 6 програми, 49децибели, прилагодлива горна корпа, инокс вантрешност, можност за прилагодување на висина 82-90 цм, можност за приклучување на топла вода, индикатор за сол и сјај, Потрошувачка на вода 11.5 литри, Потрошувачка на ел.енергија годишно 238kW/h, Максимална температура на влез на вода 60степени, А+ енергетска класа, 82x45x55цм
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • sda
  • bt
  • smartphones