Бренд: Philips
Краток опис: Philips FC9570/01, Правосмукалка, Боја Црно сина, Моќност на мот
Достапност:
Шифра: 72606
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Онлајн цената важи само за купување преку веб страната на Сетек се од техника.
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Philips FC9570/01, Правосмукалка, Боја Црно сина, Моќност на моторот 1900 W, Вшмукувачка моќ 410 W, PowerCyclone 7, регулација на моќност, ниво на бучност 72-82db, Собирање на прашина без кеса во сад, Ultra-Hygiene филтер, Капацитет на садот за прашина 1,5л, Телескопска цевка, Радиус на користење 9м, Должина на кабел 6м, Додатоци: TriActive Четка , Мала четка, Четка за мебел
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • sda
  • bt
  • smartphones