Бренд: Philips
Краток опис: Philips BHH880/00, Четка за коса, ја исправа косата, Tourmaline
Достапност:
Шифра: 72176
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 396

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Philips BHH880/00, Четка за коса, ја исправа косата, Tourmaline ceramic облога, 2 температури 170 и 200 степени, брзо загревање, ThermoProtect технологија, автоматско исклучување за 60 мин, кабел 1.8 м
Можеби ќе Ве интересира