Бренд: INDESIT
Краток опис: INDESIT RI 161 C, Вградна стаклокерамичка плотна, Црна, сензорск
Достапност:
Шифра: 71999
Гаранција (дена): 1830
Прегледи: 1780

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
INDESIT RI 161 C, Вградна стаклокерамичка плотна, Црна, сензорски команди, 4 грејни зони, електронски тајмер, сигурносно заклучување, индикатор за топлина, 580mm x 46mm x 510mm (60цм)
Напреден Филтер
Бренд INDESIT

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира