Tefal Ingenio K2060214, Лажица за паста, Боја Црно Црвена

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

Tefal Ingenio K2060214

  • Бренд: Tefal
  • Краток опис: Tefal Ingenio K2060214, Лажица за паста, Боја Црно Црвена
  • Шифра: 71635
    Лагер:
  • Редовна Цена: 449 Ден.
  • АКЦИСКА ЦЕНА

  • 449 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 449 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Поврзани производи

ST MTG-800W

ST MTG-800W

ST MTG-800W, Superior Technology, Мал Грил тостер, за 2 тостови одеднаш, 800W, бела боја, нелепливи ..

Редовна Цена 799 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

699 Ден.

Tefal 2744912

Tefal 2744912

Tefal 2744912, Шпатула за палачинки, Тефлон..

Редовна Цена 159 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

159 Ден.

Philips BHD186/00

Philips BHD186/00

Philips BHD186/00, Фен за коса, Боја Бела, DryCare Advanced 2200W, DC мотор, 2 брзини, 3 нивоа на то..

Редовна Цена 4,199 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

4,199 Ден.

Philips GC9642/60

Philips GC9642/60

Philips GC9642/60, Пегла на пареа, Боја Кафеава, OptimalTemp, 2400W, Парогенератор, мах. 7.2 bar при..

Редовна Цена 26,699 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

26,699 Ден.

BOSCH TDA5028110

BOSCH TDA5028110

BOSCH TDA5028110, Пегла на пареа , Sensixx DA50 серија, Виолетово Бела боја, 2800W, Multi directiona..

Редовна Цена 4,399 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

3,999 Ден.

Gorenje SC 1800 R

Gorenje SC 1800 R

Gorenje SC 1800 R, Чистач на пареа, Боја Црвена, Приклучна моќ: 1800 W, Притисок на пареата: 5 bar, ..

6,999 Ден.

Rowenta CF9421D0

Rowenta CF9421D0

Rowenta CF9421D0, Четка за коса, Activ Nano Smart, моќност 800W, 2 ротирачки четки со дијаметар 30мм..

Редовна Цена 4,899 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

4,899 Ден.

Tefal Ingenio K2060414

Tefal Ingenio K2060414

Tefal Ingenio K2060414, Лажица за цедење длабока, Боја Црно Црвена..

Редовна Цена 699 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

699 Ден.

Tefal TT360131

Tefal TT360131

Tefal TT360131, Тостер за лепчиња, Боја бела, Моќност 850W, 7 степени на работа, Одмрзнување, притоп..

Редовна Цена 2,399 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

2,399 Ден.

Xavax 110723 Средство за отстр

Xavax 110723 Средство за отстр

Xavax 110723 Средство за отстранување бигор и маснотии во машина за перење или машина за миење садов..

Редовна Цена 259 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

239 Ден.

SAPIR ESPERANCA ES-1630-A

SAPIR ESPERANCA ES-1630-A

SAPIR ESPERANCA ES-1630-A, СЕТ од 4 ножеви + ножици, Во дрвена сталажа, од нерѓосувачки челик..

Редовна Цена 399 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

399 Ден.

ST MTG-800I INOX

ST MTG-800I INOX

ST MTG-800I INOX, Superior Technology, Мал Грил тостер, за 2 тостови одеднаш, 800W, Инокс - црна бој..

Редовна Цена 999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

999 Ден.

ST HS-Z220

ST HS-Z220

ST HS-Z220, Superior Technology, Пегла за коса, Црна боја, Керамички плочки - розеви, 220 степени ма..

Редовна Цена 599 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

599 Ден.

ST TB-K510WG

ST TB-K510WG

ST TB-K510WG, Superior Technology, Блендер, бела боја, 500W, Стаклен сад со капацитет од 1.5л, 4 брз..

Редовна Цена 1,699 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

1,699 Ден.

Тагови: Мали Апарати, Кујнски прибор