Бренд: Tefal
Краток опис: Tefal Ingenio K2060214, Лажица за паста, Боја Црно Црвена
Достапност:
Шифра: 71635
Прегледи: 18
Редовна Цена: 449 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

382 Ден.

24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 449 Ден. Ден.

Количина

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Tefal Ingenio K2060214, Лажица за паста, Боја Црно Црвена
Напреден Филтер
Бренд Tefal

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.