ST OR-2513FNP, Superior Technology, Маслен радијатор, Италијански инженеринг, 13 ребра, Турбо внентилатор, 2500W, заштита од превртување, тркалца

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

ST OR-2513FNP

  • Бренд: ST
  • Краток опис: ST OR-2513FNP, Superior Technology, Маслен радијатор, Италијанск
  • Шифра: 70793
    Гаранција: 360 дена
    Лагер:
  • Редовна Цена: 3,299 Ден.
  • АКЦИСКА ЦЕНА

  • 2,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 3,299 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Поврзани производи

ST TAC-48CHSA/C

ST TAC-48CHSA/C

ST TAC-48CHSA/C, Superior Technology, 48000 BTU САМОСТОЕЧКИ ПРОФЕСИОНАЛЕН Климатизер, Голем ЛЦД Дисп..

Редовна Цена 84,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

75,999 Ден.

Штедлив Ќунец - Радијатор со ш

Штедлив Ќунец - Радијатор со ш

Штедлив Ќунец - Радијатор со шест ќунчиња, боја Црна, должина 1м, Дијаметар: f120mm..

Редовна Цена 1,199 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

1,099 Ден.

BioMonte

BioMonte

BioMonte, Букови пелети, A2 класа, Вреќичка 15кг, Состав 75% бука, 25% Чам..

Редовна Цена 215 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

189 Ден.

WHIRLPOOL SPIW 318L

WHIRLPOOL SPIW 318L

WHIRLPOOL SPIW 318L, Инвертер клима уред со 6th sense технологија, 18.000BTU, Моќност 5KW на ладење,..

Редовна Цена 40,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

36,999 Ден.

Atlantic F17 design 2.000W

Atlantic F17 design 2.000W

Atlantic F17 design 2.000W, Панелна греалка Конвектор со механички термостат, Димензии (Ш x В): 754 ..

5,499 Ден.

ST CHG-2000J

ST CHG-2000J

ST CHG-2000J, Superior Technology, Греалка конвектор, 2000W, прилагодлив термостат, две нивоа 1000/2..

Редовна Цена 1,699 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

1,599 Ден.

De Longhi SRI 2- SRI

De Longhi SRI 2- SRI

De Longhi SRI 2- SRI, Eксклузивна греалка на Гас, сребрена боја, 4200W моќност, метално тело без ост..

Редовна Цена 7,499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

6,799 Ден.

Atlantic Nicobar

Atlantic Nicobar

Atlantic Nicobar, Луксузна греалка за бања со дупли држач за пешкири, Вентилаторска, Бела боја, Тајм..

Редовна Цена 5,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

5,499 Ден.

ST PTC-1500E

ST PTC-1500E

ST PTC-1500E, Superior Technology, Ексклузивна PTC греалка, тип на греач - вискоквалитетен PTC керам..

Редовна Цена 1,199 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

999 Ден.

Alfa Rеgular-46 Термо 2

Alfa Rеgular-46 Термо 2

Alfa Rеgular-46 Термо 2, шпорет на цврсто гориво, Лев, Боја Бела, Моќност од 5KW, загревње на површи..

Редовна Цена 15,200 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

14,100 Ден.

Alfa 90H Favorit

Alfa 90H Favorit

Alfa 90H Favorit, трајножаречки шпорет на цврсто гориво, Лев, Боја Бела, Моќност од 8KW, Термостат, ..

Редовна Цена 29,800 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

27,500 Ден.

SHARP KC930EUW

SHARP KC930EUW

SHARP KC930EUW, Интелигентен Прочистувач за воздух фокусиран на мерење миризби + ОВЛАЖНУВАЧ со Plasm..

Редовна Цена 15,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

13,999 Ден.

De Longhi KH 770925V

De Longhi KH 770925V

De Longhi KH 770925V, Луксзуен Маслен радијатор, Моќност 2500W, Вентилатор моќност 500W, 3 нивоа на ..

Редовна Цена 6,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

6,299 Ден.

ST AH-230S

ST AH-230S

ST AH-230S, Superior Technology, Овлажнувач и прочистувач на воздух 2во1, Ултрасонично овлажнување, ..

Редовна Цена 1,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

999 Ден.

Тагови: Ладење и Греење, Електрични греалки, Електрични радијатори