Бренд: ST
Краток опис: ST OR-2513FNP, Superior Technology, Маслен радијатор, Италијанск
Достапност:
Шифра: 70793
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 48
Редовна Цена: 3,299 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

2,999 Ден.

24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 3,299 Ден. Ден.

Количина

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ST OR-2513FNP, Superior Technology, Маслен радијатор, Италијански инженеринг, 13 ребра, Турбо внентилатор, 2500W, заштита од превртување, тркалца
Напреден Филтер
Бренд ST

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.