Бренд: DE LONGHI
Краток опис: De Longhi AC100, Прочистувач на воздух Air purifier,Елиминира ко
Достапност:
Шифра: 68025
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 461

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
De Longhi AC100, Прочистувач на воздух Air purifier,Елиминира комплетно ПМ2 и ПМ10 честички, Систем за филтрација на воздух со тројно филтрирање (филтер против прашина, HEPA филтер и активен јаглен филтер), Јонизатор, Контроли на допир, 3 брзини, тајмер од 1 до 8 часа, за соби до 40 м2, Приказ за промена на филтер, Предфилтер може да се пере, Проток на воздух до 130 м3 на час, Ултра тивок 33-44дб
Напреден Филтер
Бренд DE LONGHI
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Laptopi i drugo
  • Gaming Flaer Vol 2 2019