NITEC М42, Мирис за правосмукалка, Anti tabac

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

NITEC М42

  • Бренд: NITEC
  • Краток опис: NITEC М42, Мирис за правосмукалка, Anti tabac
  • Шифра: 66564
    Лагер:
  • Редовна Цена: 79 Ден.
  • АКЦИСКА ЦЕНА

  • 79 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 79 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Поврзани производи

Gorenje T 930 W

Gorenje T 930 W

Gorenje T 930 W, Тостер за лепчиња, Бела боја, Моќност 930W, Функција на одмрзнување, функција на за..

Редовна Цена 1,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

1,850 Ден.

Gorenje SIH 2600 BSS

Gorenje SIH 2600 BSS

Gorenje SIH 2600 BSS, Пегла на Пареа, Сино-Црна боја, јачина:2600 W, Индикатор на работа: Индикатор ..

Редовна Цена 2,549 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

2,390 Ден.

Tefal GV9580E0

Tefal GV9580E0

Tefal GV9580E0, Пегла на пареа, Боја Бело сина, 2600W,(парогенератор), регулирачка пареа 180г/мин, у..

Редовна Цена 21,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

21,999 Ден.

TOYOTA SUPERJ17XL

TOYOTA SUPERJ17XL

TOYOTA SUPERJ17XL, Машина за шиење Супер Џинс серија Црна , Со екстра голема површина за шиење, Напр..

Редовна Цена 8,799 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

8,799 Ден.

Philips GC4516/40

Philips GC4516/40

Philips GC4516/40, Пегла на пареа, Боја Црвена, 2400W, регулирачка пареа 45г/мин, ударна пареа 190г/..

Редовна Цена 4,599 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

3,219 Ден.

Braun TS355A

Braun TS355A

Braun TS355A, Пегла на пареа GERMAN TECHNOLOGY, TexStyle 3 серија, АВТОМАТСКО ИСКЛУЧУВАЊЕ, Сино бела..

Редовна Цена 2,399 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

1,679 Ден.

AQUAPHOR PROVENCE Бокал за фил

AQUAPHOR PROVENCE Бокал за фил

AQUAPHOR PROVENCE Бокал за филтрирање вода, бела боја, 4.2л капацитет, со автоматски индикатор кој г..

Редовна Цена 799 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

799 Ден.

Philips BRE620/00

Philips BRE620/00

Philips BRE620/00, Депилатор, Боја Бела, Безжична, 2 брзини, број на дискови 17, Керамички дискови, ..

Редовна Цена 5,399 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

5,399 Ден.

Beurer GERMANY GS 10

Beurer GERMANY GS 10

Beurer GERMANY GS 10, Дигитална Вага за мерење телесна тежина, сива боја со апликација цвет, сјаен е..

Редовна Цена 999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

999 Ден.

Tefal BC5121V0

Tefal BC5121V0

Tefal BC5121V0, Кујнска вага, Optiss Delicious CAKE POPS, Капацитет до 5 кг, стаклена побршина, Мере..

Редовна Цена 1,499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

1,499 Ден.

Gorenje BM 900 AL

Gorenje BM 900 AL

Gorenje BM 900 AL, Апарат за печење леб, Инокс, Моќност: 615 W, LCD екран, Управување: Управување на..

Редовна Цена 8,099 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

6,890 Ден.

Beurer GERMANY MG 80

Beurer GERMANY MG 80

Beurer GERMANY MG 80, Инфраред масажер за тело, сива боја, принцип на тапкање + инфраред топлотна ма..

Редовна Цена 2,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

2,999 Ден.

CLATRONIC GW 3549

CLATRONIC GW 3549

CLATRONIC GW 3549, Дигитална Вага за мерење товар, до 40кг, градуација 100гр, ЛЦД Дисплеј, автоматск..

Редовна Цена 599 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

599 Ден.

BOSCH MFQ2210D

BOSCH MFQ2210D

BOSCH MFQ2210D, Рачен миксер, Бело сина боја, 375W, 4 брзини турбо копче, 2 метлички за матење + 2 з..

1,999 Ден.

Тагови: Мали Апарати, Апарати за домаќинство, Правосмукалки