Brand: Samsung
Model: SAMSUNG MS23F301TAS/OL, Микробранова Печка, сребрена боја, сива
Stock:
Product Code: 66243
Warranty (days): 720
Viewed: 1169

Qty

Icon Ask about this product
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
SAMSUNG MS23F301TAS/OL, Микробранова Печка, сребрена боја, сива рачка, Капацитет 23л, Самостоечка, надворешна моќност (Микробранови) 800W, (1.150 W Max), електронска контрола, керамичка внатрешност, стаклена ротирачка чинија
Advanced Filter
Бренд Samsung
Волумен 23 литри
Грил Не
Тип Самостоечки
ЛЦД Диспеј Не
Related Products