Бренд: BOSCH
Краток опис: BOSCH BBZ41FK, 4x текстилни кеси за правосмукaлки Bosch компатиб
Достапност:
Шифра: 65839
Прегледи: 378

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
BOSCH BBZ41FK, 4x текстилни кеси за правосмукaлки Bosch компатибилни со: BSN... / BSG1... / VS01... / VS01E... Пакувањето содржи и 1 микро филтер
Напреден Филтер
Бренд BOSCH
Можеби ќе Ве интересира