-20%
BOSCH TFB3302V, Голем грил тостер, 1800W, нелеплива површина, плочи кои се вадат, термостат

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

BOSCH TFB3302V

  • Бренд: BOSCH
  • Краток опис: BOSCH TFB3302V, Голем грил тостер, 1800W, нелеплива површина, пл
  • Шифра: 65572
    Гаранција: 720 дена
    Лагер:
  • Редовна Цена: 4,499 Ден.
  • АКЦИСКА ЦЕНА

  • 3,599 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 4,499 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.

Тагови: Мали Апарати, Кујнски апарати, Тостери