Дознајте први за сите новости!

BOSCH TFB3302V
BOSCH TFB3302V

BOSCH TFB3302V


 
Прикажи ja достапностa на овој производ
Производот е достапен на следните локации
Редовна Цена: 4,499 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 188 Ден.
Клуб Акција: 3,799 Ден.
48 Рати Без Камата 94 Ден.
Бренд: BOSCH
Гаранција (Дена): 730
Шифра: 65572
Лагер:
* Подгрупа:
  
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
BOSCH TFB3302V, Голем грил тостер, 1800W, нелеплива површина, плочи кои се вадат, термостат
Платежни картички