DELL Notebook Adapter 65W, 19.5V 3.34A, PIN Size: 4.5 x 3.0 black with pin inside with Notebook Power Cable, 3 pins, black, 1.8m, EU plug

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

DELL Notebook Adapter 65W

  • Бренд: DELL
  • Краток опис: DELL Notebook Adapter 65W, 19.5V 3.34A, PIN Size: 4.5 x 3.0 blac
  • Шифра: 60437
    Гаранција: 360 дена
    Лагер:
  • Редовна Цена: 1,399 Ден.
  • АКЦИСКА ЦЕНА

  • 1,399 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 1,399 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Поврзани производи

Genius GC-1551 Professional Br

Genius GC-1551 Professional Br

Genius GC-1551 Professional Briefcase suitable for 12" to 15.6" notebook, black..

Редовна Цена 1,499 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

1,499 Ден.

Lenovo Tab 2 A8-50 (Blue)

Lenovo Tab 2 A8-50 (Blue)

Lenovo Tab 2 A8-50 (Blue), 8.0 inches IPS LCD capacitive touchscreen, 16M colors, Resolution: 800 x ..

Редовна Цена 5,499 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

4,699 Ден.

Hewlett Packard CHROMEBOOK 11-

Hewlett Packard CHROMEBOOK 11-

Hewlett Packard CHROMEBOOK 11-V025 TOUCSCREEN ( GRAY ) - Intel Celeron® Dual-Core N3060 (1.6GHz, 2M..

Редовна Цена 9,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

8,999 Ден.

Dell Inspiron 3573 /Windows 10

Dell Inspiron 3573 /Windows 10

Dell Inspiron 3573 /Windows 10 (Black) - Intel® Pentium® Silver N5000 Processor (4M Cache up to 2.7 ..

Редовна Цена 17,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

16,499 Ден.

Spire SP-AD-090W-E

Spire SP-AD-090W-E

Spire SP-AD-090W-E, Notebook Universal adapter, 8 DC connectors fits on any laptop on the planet HP ..

Редовна Цена 1,190 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

1,190 Ден.

HP Pavilion 15-CC183 (BLUE ) -

HP Pavilion 15-CC183 (BLUE ) -

HP Pavilion 15-CC183 (BLUE ) - Intel Core™ i7-8550U (8M Cache, up to 4.0 GHz), NVIDIA GeForce 940MX..

Редовна Цена 45,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

41,999 Ден.

LENOVO IdeaPad 330-15IKB PLATI

LENOVO IdeaPad 330-15IKB PLATI

LENOVO IdeaPad 330-15IKB PLATINUM GREY - Intel® Core™ i5-7200U Processor (3M Cache, 2.50 GHz up to 3..

Редовна Цена 27,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

24,999 Ден.

DICALLO Notebook Bag Model No:

DICALLO Notebook Bag Model No:

DICALLO Notebook Bag Model No: LLM7942 for 15.6" Notebook, Black, 600D..

699 Ден.

ASUS N90W-02 CAR_CHARGER 19V/E

ASUS N90W-02 CAR_CHARGER 19V/E

ASUS N90W-02 CAR_CHARGER 19V/EVERWINAS (NB)    ..

Редовна Цена 2,199 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

2,199 Ден.

LENOVO Ideapad 110 -15ISK (Bla

LENOVO Ideapad 110 -15ISK (Bla

LENOVO Ideapad 110 -15ISK (Black) - Intel® Core™ i3-6006U Processor (3M Cache, 2.00 GHz), Intel® HD ..

Редовна Цена 20,499 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

17,499 Ден.

Hewlett Packard 250 G6

Hewlett Packard 250 G6

Hewlett Packard 250 G6, Intel DualCore N3060 with (1.6 GHz, up to 2.48 GHz, 2 MB cache, 2 cores), I..

Редовна Цена 15,499 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

12,999 Ден.

ASUS K556UQ-DM1145D (FHD

ASUS K556UQ-DM1145D (FHD

ASUS K556UQ-DM1145D (FHD, DARK BROWN), Intel Core i7-7500U (2.7GHz up to 3.5GHz, 2 cores, 4M Cache, ..

Редовна Цена 46,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

41,999 Ден.

ASUS 230W NB Adapter

ASUS 230W NB Adapter

ASUS 230W NB Adapter, 90XB01QN-MPW000, N230W-01 ADAPTER/EU..

Редовна Цена 6,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

6,999 Ден.

Alcatel Pixi 3 10 3G Tablet 90

Alcatel Pixi 3 10 3G Tablet 90

Alcatel Pixi 3 10 3G Tablet 9010, 10.1" IPS LCD HD (1280 x 800), black, Android Lollipop 5.40 CPU Qu..

Редовна Цена 7,499 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

6,999 Ден.

Тагови: Преносни Компјутери, Таблети, Лаптопи, Таблет, Лаптоп, Преносен компјутер, Дополнителна опрема за Преносни Компјутери, Адаптери за струја