Бренд: Samsung
Краток опис: SAMSUNG 250GB SSD 970 EVO Plus M.2 PCI-E NVMe, MZ-V7S250BW
Достапност:
Шифра: 47863
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 1206

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
SAMSUNG 250GB SSD 970 EVO Plus M.2 PCI-E NVMe, MZ-V7S250BW
Можеби ќе Ве интересира