Бренд: Roline
Краток опис: 11.99.8819-100 VALUE Printer Cable USB2.0 Cable, A-B, M/M, 1.8m
Достапност:
Шифра: 43056
Гаранција (дена): 1830
Прегледи: 431

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
11.99.8819-100 VALUE Printer Cable USB2.0 Cable, A-B, M/M, 1.8m
Напреден Филтер
Бренд Roline
Можеби ќе Ве интересира