USB Power Adapter, Power output: 5V, 2A, Black, USB to Micro USB Cable included, Bulk PVC Packed

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

USB Power Adapter

  • Бренд: ST
  • Краток опис: USB Power Adapter, Power output: 5V, 2A, Black, USB to Micro USB
  • Шифра: 42471
    Лагер:
  • Редовна Цена:

    299 Ден.

24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 299 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Поврзани производи

Acer Premium Case - protective

Acer Premium Case - protective

Acer Premium Case - protective case for web tablet for Acer Iconia A1-810 Dark Gray color..

Редовна Цена 999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

399 Ден.

BRATECK PAD-A

BRATECK PAD-A

BRATECK PAD-A, Universal Headrest Backseat in the car holder for iPad1/2/3/4 & most tablets, Attach ..

799 Ден.

19.04.6001-20 ROLINE Water res

19.04.6001-20 ROLINE Water res

19.04.6001-20 ROLINE Water resistant Tablet case..

Редовна Цена 790 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

790 Ден.

Lenovo Tab3 8

Lenovo Tab3 8

Lenovo Tab3 8, Black, WiFi TabletTablet, 8.0 inches IPS LCD capacitive touchscreen, 16M colors, Reso..

Редовна Цена 7,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

7,199 Ден.

ASUS GL553VE-FY330 (FHD

ASUS GL553VE-FY330 (FHD

ASUS GL553VE-FY330 (FHD, Metal), Intel Core i7-7700HQ (2.8 GHz-up to 3.8 GHz, 4C/8T, 6M Cache), 8GB ..

Редовна Цена 57,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

50,999 Ден.

Asus N705UN-GC065

Asus N705UN-GC065

Asus N705UN-GC065, Intel Core i5-8250U (1.8GHz up to 4GHz, 6M Cache), 8GB DDR4 (1 slot free), 1TB 54..

Редовна Цена 42,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

38,999 Ден.

11.02.8754-10 ROLINE USB 2.0 C

11.02.8754-10 ROLINE USB 2.0 C

11.02.8754-10 ROLINE USB 2.0 Cable, USB Type A M - Micro USB B M, 0.8m..

Редовна Цена 139 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

139 Ден.

CoolerMaster Cooler for NotePa

CoolerMaster Cooler for NotePa

CoolerMaster Cooler for NotePal U-LITE, 100 mm removable fan, light weight design, R9-NBC-ULTK-GP..

Редовна Цена 999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

999 Ден.

CoolerMaster Cooler for NotePa

CoolerMaster Cooler for NotePa

CoolerMaster Cooler for NotePal U1 Black, R9-NBC-PPAK-GP..

Редовна Цена 599 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

599 Ден.

Acer ES1-531-C3YG - Intel QUAD

Acer ES1-531-C3YG - Intel QUAD

Acer ES1-531-C3YG - Intel QUAD Core Processor N3150 (2M Cache, up to 2.08 GHz), Intel HD Graphics V..

Редовна Цена 13,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

12,499 Ден.

DICALLO Notebook Bag Model No:

DICALLO Notebook Bag Model No:

DICALLO Notebook Bag Model No: LLM7942 for 15.6" Notebook, Black, 600D..

699 Ден.

ASUS EPAD CABLE/MHDVGACBL1

ASUS EPAD CABLE/MHDVGACBL1

ASUS EPAD CABLE/MHDVGACBL1, for ASUS EPAD TF201/TF300T/TF300TG/TF300TL, Micro HDMI to VGA Cable, P/N..

Редовна Цена 1,599 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

1,599 Ден.

Choiix Mini Air-Through Notebo

Choiix Mini Air-Through Notebo

Choiix Mini Air-Through Notebook Cooling Pad with Hub BLACK..

Редовна Цена 790 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

790 Ден.

AINOL M718B

AINOL M718B

AINOL M718B, 7" Tablet with LED Display, Black, 1024x600 resolution, CPU ATM7051 / A33 / RK3126 Quad..

Редовна Цена 2,499 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

2,399 Ден.

Тагови: Преносни Компјутери, Таблети, Лаптопи, Таблет, Лаптоп, Преносен компјутер, Дополнителна опрема за таблети, Адаптери