Бренд: ST
Краток опис: USB Power Adapter, Power output: 5V, 2A, Black, USB to Micro USB
Достапност:
Шифра: 42471
Прегледи: 88
Редовна Цена:
299 Ден.

24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 299 Ден. Ден.

Количина

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
USB Power Adapter, Power output: 5V, 2A, Black, USB to Micro USB Cable included, Bulk PVC Packed
Напреден Филтер
Бренд ST
Wifi Опционално

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.