Бренд: WesternDigital
Краток опис: HDD 1TB WesternDigital, 7200rpm, 64MB Cache SATA-3, 6.0Gb/s, Cav
Достапност:
Шифра: 38227
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 3232

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
HDD 1TB WesternDigital, 7200rpm, 64MB Cache SATA-3, 6.0Gb/s, Caviar Blue, WD10EZEX
Напреден Филтер
Бренд Western Digital
Вртежи во минута 7200rpm
Големина 3.5'' инчи
Кеш Меморија 64MB
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • TROJNA DOBIVKA
  • Laptopi i drugo
  • televizori
  • pak trojna dobivka
  • tel
  • BT
  • SDA
  • Gaming Flaer Vol 2 2019