Philips MG5730/15, Тример за брада коса и тело, Боја Црна, Мултистајлер 11 во 1, DualCut технологија со два пати повеќе ножеви, 11 алатки за брада, коса и тело, 100% водоотпорен, Гумена рачка што не се лизга, Челични самоостречки ножеви, Без потреба од подмачкување, LED индикатор, Целосно полнење за 16 часа, Безжична работа 80мин, Батерија NiMh, Вклучени додатоци: Метален тример, Прецизен тример, Прецизна бричалка, Tример за нос и уши, Чешел за брада што се нагодува: 3-7 мм, 2 чешли за подникната брада: 1 и 2 мм, 3 чешли за коса: 9, 12 и 16 мм, 1 чешел за тело: 3 мм, Кутија за одложување, Четка за чистење

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

Philips MG5730/15

  • Бренд: Philips
  • Краток опис: Philips MG5730/15, Тример за брада коса и тело, Боја Црна, Мулти
  • Шифра: 33205
    Гаранција: 720 дена
    Лагер:
  • Редовна Цена: 3,799 Ден.
  • АКЦИСКА ЦЕНА

  • 3,039 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 3,799 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Поврзани производи

BaByliss Multistyle 1000 AS101

BaByliss Multistyle 1000 AS101

BaByliss Multistyle 1000 AS101E, Модел 2016, Керамичка Четка за коса сина боја со јонизација, 3 дода..

Редовна Цена 2,099 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

2,099 Ден.

Rowenta SF4012F0

Rowenta SF4012F0

Rowenta SF4012F0, Преса за коса, Боја Црно-Розево, Максимална температура 230С, Температурни нивоа 1..

Редовна Цена 2,399 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

2,399 Ден.

BOSCH MCM64051

BOSCH MCM64051

BOSCH MCM64051, Kујнски робот, Бела/сива боја, 1200W, повеќе од 40 функциии стружење, сечење, месење..

10,999 Ден.

ST D-100T

ST D-100T

ST D-100T, Superior Technology, Безжичен депилатор, виолетова/бела боја, 30 дискови, 2 брзини, ротит..

Редовна Цена 899 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

899 Ден.

BOSCH MCP3500

BOSCH MCP3500

BOSCH MCP3500, Соковник - Цедалка за агруми и цитрусни овошјаи , бело жолта боја, 25W, 0.8l сад, оцр..

1,599 Ден.

Rowenta TN1400F0

Rowenta TN1400F0

Rowenta TN1400F0, Машинка за шишање, Боја Бела, жично и безжично користење, Индикатор, Употреба за б..

Редовна Цена 1,799 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

1,799 Ден.

Philips GC4515/30

Philips GC4515/30

Philips GC4515/30, Пегла на пареа, Боја Виолетова, 2400W, регулирачка пареа 45г/мин, ударна пареа 18..

Редовна Цена 4,599 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

4,599 Ден.

ST SI-2800S ProSteam

ST SI-2800S ProSteam

ST SI-2800S ProSteam, Superior Technology, Пегла на пареа, Темно сина боја, АВТОМАТСКО ИСКЛУЧУВАЊЕ, ..

Редовна Цена 1,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

1,499 Ден.

Rowenta CF9530F0

Rowenta CF9530F0

Rowenta CF9530F0, Четка за коса, Ротирачка, моќност 1000W, четки 40-50мм, јонизатор, керамичка површ..

Редовна Цена 3,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

3,999 Ден.

ST HS-Y230T

ST HS-Y230T

ST HS-Y230T, Superior Technology, Пегла за коса, Црна боја, Керамички плочки, Четиристепена селекци..

Редовна Цена 749 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

749 Ден.

Rowenta EP2702F0

Rowenta EP2702F0

Rowenta EP2702F0, Стругач на пети, Боја Црна, 2 брзини, Ваљак што се вади и мие, дополнителен ваљак,..

Редовна Цена 1,799 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

1,799 Ден.

Tefal QB300138

Tefal QB300138

Tefal QB300138, Кујнски Робот, Боја Бела, WIZZO, Моќност 700W, Голем метален сад од 4л, 4 брзини и п..

Редовна Цена 13,699 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

13,699 Ден.

Xavax 111506 10 пластични кути

Xavax 111506 10 пластични кути

Xavax 111506 10 пластични кутии за чување храна или за замрзнување храна во различни големини, (1x 6..

Редовна Цена 699 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

699 Ден.

PANASONIC EW-DL83-W803

PANASONIC EW-DL83-W803

PANASONIC EW-DL83-W803, Електрична четка за заби, Бела боја, Работи на принцип на сонични вибрации, ..

Редовна Цена 10,899 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

7,629 Ден.

Тагови: Мали Апарати, Апарати за лична нега и убавина, Машинки за потстрижување