Бренд: Philips
Краток опис: Philips MG5730/15, Тример за брада коса и тело, Боја Црна, Мулти
Достапност:
Шифра: 33205
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 241
Редовна Цена: 3,799 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

3,039 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 3,799 Ден. Ден.

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Philips MG5730/15, Тример за брада коса и тело, Боја Црна, Мултистајлер 11 во 1, DualCut технологија со два пати повеќе ножеви, 11 алатки за брада, коса и тело, 100% водоотпорен, Гумена рачка што не се лизга, Челични самоостречки ножеви, Без потреба од подмачкување, LED индикатор, Целосно полнење за 16 часа, Безжична работа 80мин, Батерија NiMh, Вклучени додатоци: Метален тример, Прецизен тример, Прецизна бричалка, Tример за нос и уши, Чешел за брада што се нагодува: 3-7 мм, 2 чешли за подникната брада: 1 и 2 мм, 3 чешли за коса: 9, 12 и 16 мм, 1 чешел за тело: 3 мм, Кутија за одложување, Четка за чистење
Напреден Филтер
Бренд Philips

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира