Бренд: Pioneer
Краток опис: Pioneer SE-CL501-P/EW5, Dynamic In Ear headphones, pink, Frequen
Достапност:
Шифра: 29967
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 117

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Pioneer SE-CL501-P/EW5, Dynamic In Ear headphones, pink, Frequency response 20-20000 Hz, Impedance 24 ohms, Max input power 100mW, Sensitivity 100dB, 9mm driver units, 3.5mm connector, 1.2m cord length, Perfect comfort with interchangeable ear pieces (3 different sizes)
Напреден Филтер
Бренд Pioneer

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира