Бренд: X5TECH
Краток опис: X5TECH TV-Tuner TV card-02 with fm
Достапност:
Шифра: 29214
Гаранција (дена): 1830
Прегледи: 513

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
X5TECH TV-Tuner TV card-02 with fm
Можеби ќе Ве интересира