ONE FOR ALL URC3910, Universal remote controller for TV, Slimline, Pre-Programmed, Operates: TV; Functions: Volume Control, Mute, Devices, Power/Magic, Menu, Transport keys/Teletext, 2x AAA

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

ONE FOR ALL URC3910

  • Бренд: ONE FOR ALL
  • Краток опис: ONE FOR ALL URC3910, Universal remote controller for TV, Slimlin
  • Шифра: 14498
    Гаранција: 720 дена
    Лагер:
  • Редовна Цена: 399 Ден.
  • АКЦИСКА ЦЕНА

  • 399 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 399 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.

Тагови: ТВ/Аудио/Видео, ТВ Аксесоари