Бренд: Modecom
Краток опис: Modecom Charlton Lady laptop bag 15.6", Color: Black, High-quali
Достапност:
Шифра: 10536
Прегледи: 61
Редовна Цена:
799 Ден.

24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 799 Ден. Ден.

Количина

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Modecom Charlton Lady laptop bag 15.6", Color: Black, High-quality finishing materials, Separate compartments for pens, business cards, Additional inner pocket for accessories, Front pocket for documents, Dimensions: 425 mm x 25 mm x 325 mm
Напреден Филтер
Бренд Modecom

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.