DICALLO Notebook Bag Model No: LLM9047 for 15.6" Notebook, Black, 1680D soft carry bag

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

DICALLO Notebook Bag Model No:

  • Бренд: DICALLO
  • Краток опис: DICALLO Notebook Bag Model No: LLM9047 for 15.6" Notebook, Black
  • Шифра: 10353
    Гаранција: 90 дена
    Лагер:
  • Редовна Цена: 1,199 Ден.
  • АКЦИСКА ЦЕНА

  • 1,199 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 1,199 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.

Тагови: Преносни Компјутери, Таблети, Лаптопи, Таблет, Лаптоп, Преносен компјутер, Дополнителна опрема за Преносни Компјутери, Ташни