Бренд: Philips
Краток опис: Philips 6LR61P1B/10, 1x 9V ultra alkaline battery, blister
Достапност:
Шифра: 30461
Прегледи: 13

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Philips 6LR61P1B/10, 1x 9V ultra alkaline battery, blister
Можеби ќе Ве интересира