Бренд: Beurer
Краток опис: Beurer GERMANY LR 310, Прочистувач на воздух, бела боја, трослое
Достапност:
Шифра: 73008
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 3

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Beurer GERMANY LR 310, Прочистувач на воздух, бела боја, трослоен систем на прочистување на воздухот - предфилтер + ХЕПА филтер + филтер активен јаглен, го чисти воздухот од ПМ2-10 честичкиполен, прав, животински влакна и разни мириси, Дополнително прочистување на воздух со помош на избор на ултравиолетова светлина (елиминира микроорганизми), 4320 часа трајност на филтерот, Лед индикатори, за соби до 56м2, 3 нивоа, индикатор за промена на филтерот, тајмер функција, автоматско исклучување, ултра тивка работа, 50W
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • TROJNA DOBIVKA
  • Laptopi i drugo
  • televizori
  • pak trojna dobivka
  • tel
  • BT
  • SDA
  • Gaming Flaer Vol 2 2019