Бренд: DE LONGHI
Краток опис: De Longhi AC150, Прочистувач на воздух Air purifier, Елиминира к
Достапност:
Шифра: 72224
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 457

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
De Longhi AC150, Прочистувач на воздух Air purifier, Елиминира комплетно ПМ2 и ПМ10 честички, Систем за филтрација на воздух со петстепено филтрирање (филтер против прашина, HEPA филтер, активен јаглен филтер, специјален фото каталитички УВ филтер, јонизација), AQS систем на континуирано следење на квалитет на воздух со приказ на 3 бои( лош, добар и одличен воздух), Сензор за мириси и чад од цигари, Јонизатор, Контроли на допир, 3 брзини + ауто, тајмер од 1 до 8 часа, за соби до 50 м2, Приказ за промена на филтер, Предфилтер може да се пере, Проток на воздух до 160 м3 на час, Ултра тивок 33-48дб
Напреден Филтер
Бренд DE LONGHI
Можеби ќе Ве интересира