Бренд: ST
Краток опис: Kрив ќунец за пелети, 90 степени, Дијаметар: f80mm
Достапност:
Шифра: 60056
Прегледи: 428

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Kрив ќунец за пелети, 90 степени, Дијаметар: f80mm
Можеби ќе Ве интересира