Бренд: Plamen
Краток опис: Plamen Glas Franklin, камин на цврсто гориво, Боја Сивo Црна, Мо
Достапност:
Шифра: 64817
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 564

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Plamen Glas Franklin, камин на цврсто гориво, Боја Сивo Црна, Моќност од 10KW максимална 13KW, загревње на површина до 200м3, Отвор за ложење: В:Ш: 185:560mm, Големина на ложиште: В:Ш:Д: 260:550:310mm, одвод f150mm, Степен на искористеност 74.1 %, Гориво: Дрво и дрвени брикети, Тежина: 145кг, Димензии: В:Ш:Д: 800:800:630mm
Напреден Филтер
Бренд Plamen