Brand: Plamen
Model: Plamen Glas Franklin, камин на цврсто гориво, Боја Сивo Црна, Мо
Stock:
Product Code: 64817
Warranty (days): 720
Viewed: 1191

Qty

Icon Ask about this product
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Plamen Glas Franklin, камин на цврсто гориво, Боја Сивo Црна, Моќност од 10KW максимална 13KW, загревње на површина до 200м3, Отвор за ложење: В:Ш: 185:560mm, Големина на ложиште: В:Ш:Д: 260:550:310mm, одвод f150mm, Степен на искористеност 74.1 %, Гориво: Дрво и дрвени брикети, Тежина: 145кг, Димензии: В:Ш:Д: 800:800:630mm
Advanced Filter
Бренд Plamen
Related Products