Бренд: ST
Краток опис: ST BH-1200QNP, Superior Technology, Ѕидна греалка за во бања, Кв
Достапност:
Шифра: 70796
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 667

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ST BH-1200QNP, Superior Technology, Ѕидна греалка за во бања, Кварцна, 1200W, Водоотпорна, вклучување со повлекување, 2/3 кварцни елементи
Напреден Филтер
Бренд ST
Можеби ќе Ве интересира