Бренд: ST
Краток опис: ST PN-2500, Superior Technology, 2.5KW, Панелен конвектор со трк
Достапност:
Шифра: 72090
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 1214

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ST PN-2500, Superior Technology, 2.5KW, Панелен конвектор со тркалца и држачи за на ѕид, Бела боја, 2 степени на работа (1 kW/2 kW), Алуминиумски греач, Метално куќиште, Безбедносен термостат, Димензии: 885x75x400 мм
Напреден Филтер
Бренд ST
Можеби ќе Ве интересира