Бренд: ST
Краток опис: Подметач за камин HP70, фарбан, 700 x 650 x 1,2 mm
Достапност:
Шифра: 68317
Прегледи: 353

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Подметач за камин HP70, фарбан, 700 x 650 x 1,2 mm
Напреден Филтер
Бренд ST
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Laptopi i drugo
  • Gaming Flaer Vol 2 2019