Бренд: ST
Краток опис: Прав ќунец, боја Црна, должина 1м, Дијаметар: f120mm
Достапност:
Шифра: 64838
Прегледи: 542

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Прав ќунец, боја Црна, должина 1м, Дијаметар: f120mm
Можеби ќе Ве интересира