Бренд: Tefal
Краток опис: Tefal Ingenio K2070714, Ренде, Боја Црно Црвена
Достапност:
Шифра: 71642
Прегледи: 110
Редовна Цена:
669 Ден.
24x КЛУБ РАТА 669 Ден. Ден.

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Tefal Ingenio K2070714, Ренде, Боја Црно Црвена
Напреден Филтер
Бренд Tefal

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира