Бренд: ST
Краток опис: ST Wind Outlet HEPA филтер за VCC-8700HWT
Достапност:
Шифра: 31952
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 162

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ST Wind Outlet HEPA филтер за VCC-8700HWT
Можеби ќе Ве интересира