Бренд: ST
Краток опис: ST HEPA филтер Superior technology, за модел VCC-2600BTSB, VCC-2
Достапност:
Шифра: 69818
Прегледи: 321

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ST HEPA филтер Superior technology, за модел VCC-2600BTSB, VCC-2600BTS
Напреден Филтер
Бренд ST