Бренд: Philips
Краток опис: Philips BRE275/00, Депилатор, Боја Виолетова, 2 брзини, број на
Достапност:
Шифра: 72475
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 158

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Philips BRE275/00, Депилатор, Боја Виолетова, 2 брзини, број на дискови 21, глава за бричење, чешел, торбичка, додаток за масажа, глава што се мие, четка за чистење, 15V

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира