Бренд: Philips
Краток опис: Philips BRE235/00, Депилатор, Боја Бело-розева, 2 брзини, број н
Достапност:
Шифра: 72474
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 622

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Philips BRE235/00, Депилатор, Боја Бело-розева, 2 брзини, број на дискови 21, додаток за чувствителни места, глава што се мие, четка за чистење, 15V
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Gaming Flaer Vol 2 2019