Бренд: Krups
Краток опис: Krups F054001A, Сет против бигор за кафемати, 2 пакувања
Достапност:
Шифра: 71397
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 740

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Krups F054001A, Сет против бигор за кафемати, 2 пакувања
Напреден Филтер
Бренд Krups
Можеби ќе Ве интересира