Бренд: Ariston
Краток опис: ARISTON ANDRIS LUX 10 OR /5 EU, ЕЛЕГАНТЕН ДИЗАЈН од Умберто Пале
Достапност:
Шифра: 69039
Гаранција (дена): 1080
Прегледи: 745

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ARISTON ANDRIS LUX 10 OR /5 EU, ЕЛЕГАНТЕН ДИЗАЈН од Умберто Палермо, Високомонтажен Бојлер за во кујна 10 литри, MADE IN ITALY, Нов бакарен греач од 1.25KW, Титаниумско обложување на казанот, Хидрауличен сигурносен вентил до 8 бари, Надворешен Термостат за одбирање температура, Нов држач за греачот со 4 отвори, Максимална температура 80 степени, Загревање за 17 минути до 45 степени, бела/тегет боја, Димензии ВxШxД 36х36х29.8 цм, Тежина 6.6кг, IPX5 ниво на заштита
Напреден Филтер
Бренд Ariston
Тип Кујнски
Можеби ќе Ве интересира