Бренд: MIDEA
Краток опис: MIDEA HS306LN, Фрижидер за одржување, бела боја, Нето капацитет
Достапност:
Шифра: 72580
Гаранција (дена): 1830
Прегледи: 500

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
MIDEA HS306LN, Фрижидер за одржување, бела боја, Нето капацитет 235л, Транспарентни фиоки, Полици од темперно стакло, Механичка контрола на температурата, Внатрешно осветлување, Врата која може да се менува и лево и десно, А++ енергетска класа, Тип на гас R600, Бучност 41дб, гас R600, ВxШXД 142x55x55 цм
Можеби ќе Ве интересира