Бренд: INDESIT
Краток опис: HOTPOINT ARISTON HR 632 B, Вградна стаклокерамичка плотна, Црна
Достапност:
Шифра: 72805
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
HOTPOINT ARISTON HR 632 B, Вградна стаклокерамичка плотна, Црна боја, без рамка, сензорски команди, 4 грејни зони, една дупла зона, тајмер, заштита од деца, индикатор за преостаната топлина, 58x4.6x51 цм
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • TV
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • grejni tela
  • Gaming Flaer Vol 2 2019