Бренд: HOTPOINT - ARISTON
Краток опис: HOTPOINT ARISTON HR 642 X CM, Вградна стаклокерамичка плотна, Цр
Достапност:
Шифра: 72566
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Онлајн цената важи само за купување преку веб страната на Сетек се од техника.
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
HOTPOINT ARISTON HR 642 X CM, Вградна стаклокерамичка плотна, Црна боја, INOX рамка, сензорски команди, 4 грејни зони, тајмер, индикатор за преостаната топлина, 56x4.6x49 цм
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • sadas
  • sasdsadsda
  • sadasd
  • sda
  • SDA