Бренд: ST
Краток опис: ST F6X 60 2 Motors, Superior Technology, Телескопски Аспиратор н
Достапност:
Шифра: 66256
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 1570

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ST F6X 60 2 Motors, Superior Technology, Телескопски Аспиратор на извлекување, INOX, Контрола со копче, 3 степени на брзина, 450м/3 на час, 2 Мотори, 2 Вентилатори, Светло 15W Халогено осветлување, 2 x Филтри Алуминиумска касета, Бучност: 55dB, Димензии: 60 цм
Напреден Филтер
Бренд ST
Боја INOX/Сребрена Боја
Тип Вградни телескопски
Широчина 60
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Gaming Flaer Vol 2 2019