Бренд: INDESIT
Краток опис: INDESIT H 461 IX, Телескопски Аспиратор на извлекување, INOX, 3
Достапност:
Шифра: 65904
Гаранција (дена): 1830
Прегледи: 2

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
INDESIT H 461 IX, Телескопски Аспиратор на извлекување, INOX, 3 брзини, 242м3 капацитет, Алуминиумски филтер, 1 мотор, 56 децибели, 120мм отвор за воздух, Светло - 2 светилки од 28W, 2 филтри за мансотии кои се мијат, Можност за јаглен филтер, Димензии 60x18x29.5 цм
Напреден Филтер
Бренд INDESIT
Боја INOX/Сребрена Боја
Тип Вградни телескопски
Широчина 60
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Laptopi i drugo
  • Gaming Flaer Vol 2 2019