Бренд: ST
Краток опис: Selfie Sticker PREMIUM with Bluetooth, Mirror for using the smar
Достапност:
Шифра: 46216
Прегледи: 388

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Selfie Sticker PREMIUM with Bluetooth, Mirror for using the smartphone with back camera and able to use flash of the smartphone, Color: Black, BOX packing
Напреден Филтер
Бренд ST
Можеби ќе Ве интересира