Бренд: ST
Краток опис: ST - Superior Techology CAT6 RJ45 connector
Достапност:
Шифра: 39389
Гаранција (дена): 1830
Прегледи: 151
Редовна Цена:
5 Ден.
24x КЛУБ РАТА 5 Ден. Ден.

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ST - Superior Techology CAT6 RJ45 connector
Напреден Филтер
Бренд ST
Wifi Опционално

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира