Бренд: Ritek
Краток опис: Ritek DVD-R, 16x, 50 pcs/bulk, 600 pcs/per carton
Достапност:
Шифра: 10512
Прегледи: 422

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Ritek DVD-R, 16x, 50 pcs/bulk, 600 pcs/per carton
Напреден Филтер
Бренд Ritek
Можеби ќе Ве интересира