Бренд: HP
Краток опис: HP Ink Tank All-in-On MFP 515 Wireless, Printer, Scaner, Copier
Достапност:
Шифра: 32456
Гаранција (дена): 360

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Онлајн цената важи само за купување преку веб страната на Сетек се од техника.
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
HP Ink Tank All-in-On MFP 515 Wireless, Printer, Scaner, Copier, Compact design, Print speed 14 ppm, Resolution 1200x4800, Full-speed USB 2.0 interface, GDI, 150 paper input tray, Memory 256MB, Black - 1TJ09A
Напреден Филтер
Тип Inkjet
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • sda
  • bt
  • smartphones