Бренд: HP
Краток опис: HP LaserJet M15a Mono Laser Printer, Compact design, Print spee
Достапност:
Шифра: 32447
Гаранција (дена): 360

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Онлајн цената важи само за купување преку веб страната на Сетек се од техника.
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
HP LaserJet M15a Mono Laser Printer, Compact design, Print speed 18 ppm, Resolution 600x600, Full-speed USB 2.0 interface, GDI, 150 paper input tray, Memory 8MB, Standard toner HP CF244A ( up to 1000 pgs.), White - W2G50A
Напреден Филтер
Тип Ласерски
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • sadas
  • sasdsadsda
  • sadasd
  • sda
  • SDA